погоджувальна рада 5.ua

Головне питання розгляду на погоджувальній раді парламенту – відставка уряду

Розпочати саме з нього завтрашній пленарний день закликають народні обранці: голова "Блоку Петра Порошенка" Юрій Луценко вважає, що звіт, оприлюднений урядом, не є вичерпним та ґрунтовним.

"Батьківщина" та "Самопоміч" розпочали збір підписів за відставку Кабміну. До них обіцяли долучитися і депутати від "Радикальної партії".

Утім, у пропрем'єрській фракції наголошують, що можлива відставка уряду призведе до нестабільності і дочасних парламентських та президентських виборів.

"На жаль, я не можу сказати, що цей звіт, як написано у постанові нашого колеги Іванчука, є ґрунтовним. І, як написали, вичерпним", - зазначив Луценко.

"Слідом за відставкою дострокові парламентські і дострокові президентські вибори. Бо в новий парламент пройдуть колішні регіонали і дикі популісти", - говорить голова фракції "Народний Фронт" Максим Бурбак.

"На цей момент є 11 підписів, переважно це депутати від "Самопомочі", але також є окремі депутати із БПП", - повідомила заступник голови Верховної Ради України Оксана Сироїд.

Завтра уряд має провести підсумковий звіт своєї діяльності у Верховній Раді.

Попередній матеріал
США почали постачати Україні нові системи прикордонного контролю
Наступний матеріал
Туреччина готова до ЗВТ з Україною - Давутоглу
Теги:
Loading...

У "Самопомочі" повідомили результати збору підписів за відставку уряду

"Політична криза": схвалений план дій Кабміну та підписи за його відставку

У "Самопомочі" вважають, що питання відставки уряду назріло

"Народний фронт" усіма можливими способами спонукатиме Абромавичуса не йти у відставку