Facebook / Volodymyr Groysman

Голова Національних зборів Франції відвідає Україну на знак підтримки її суверенітету – Гройсман

  На запрошення спікера ВР голова Національних Зборів Франції Клод Бартолон незабаром відвідає Україну.

  Про це голова Верховної Ради України Володимир Гройсман повідомив на своїй сторінці у Facebook.

  "Таким є підсумок нашої телефонної розмови. Я висловив пану Бартолону своє занепокоєння щодо намірів окремих французьких депутатів відвідати Крим всупереч позиції України. На що Голова Національних Зборів запевнив мене, що його так само обурила подібна ініціатива окремих колег", - написав спікер ВР.

  При цьому пан Бартолон наголосив, що більшість депутатів нижньої палати Парламенту, як і уряд країни, беззаперечно підтримує суверенітет і територіальної цілісність України. Посадовець підкреслив, що Україна є єдиною і неподільною, Франція ніколи не визнає незаконні референдуми, які з порушенням норм міжнародного права відбулися у Криму, а також у так званих "ДНР" та "ЛНР".

  "В ході розмови я запросив пана Голову відвідати Україну і він, не роздумуючи погодився. За його словами, це буде найкращий спосіб продемонструвати, кого нас правді підтримує Франція. Дякую пану Клоду Бартолону за чітку відповідь і підтримку нашої держави", - додав Гройсман.

  Зазначимо, що раніше спікер Верховної Ради повідомив, що візит окремих французьких парламентарів до Криму матиме приватний характер. 

  Нагадаємо, 22 липня голова ВР Володимир Гройсман направив листа до парламенту Франції через візит парламентарів до анексованого Криму протягом 23 та 24 липня. 

  Попередній матеріал
  Брок: Допомога Євросоюзу Україні вчетверо більша, ніж американська
  Наступний матеріал
  До Чернігова стягнуто вже близько 2 тис. силовиків, підрозділи продовжують прибувати – радник Авакова