Голова Держприкордонслужби відреагував на критику Президента низкою звільнень

  Голова Державної прикордонної служби відсторонив низку посадових осіб Західного регіону від виконання службових обов'язків.

  Про це йдеться у повідомленні прес-служби відомства. Причина - надслабка протидія нелегальній міграції та контрабанді цигарок.  Посадових осіб регіонального управління та органів охорони кордону притягнуть до адміністративної відповідальності.

  Такою стала реакція на заяву Президента щодо незадовільної боротьби з корупцією. Під час наради з силовиками у Львові Петро Порошенко заявив, що саме провал боротьби з корупцією та контрабандою став однією з основних причин звільнення вищого керівництва СБУ.

  Нагадаємо, раніше у червні Європейський Союз передав Держприкордонслужбі технічні засоби охорони кордону на суму понад 7 мільйонів євро. Серед них 142 автомобілі підвищеної прохідності, 51 пасажирський мікроавтобус, 142 прилади тепловізійного спостереження та 36 захищених ноутбуків. Прем'єр Арсеній Яценюк заявив, що від вересня електронні системи контролю Держприкордонслужби мають бути уніфіковані з системами Інтерполу задля розшуку злочинців. На його думку, безпека вітчизняних кордонів - один з основних факторів для запровадження безвізового режиму.

  Попередній матеріал
  Боротьбу з корупцією в Україні сприймають як політичні інтриги – експерт
  Наступний матеріал
  Питань щодо корупції до Квіташвілі немає, але йому бракує рішучості - експерт