прес-служба Президента України

Голосування за проект змін до Конституції в частині децентралізації було цивілізаційним – Соболєв

Згадка про особливості місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей у змінах до Конституції в частині децентралізації потрібна для того, аби Україна не опинилася сам на сам з Путіним.

Про це в ефірі "5 каналу" заявив заступник голови фракції "Батьківщина" Сергій Соболєв.

"Ті, хто проголосували "за", керувалися тим, що в нас зараз стоїть чітка позиція – далі санкції продовжуються чи ні. Чи ми далі будемо розказувати, як ми вводимо санкції, а весь світ буде далі дійсно їх вводити. Чи далі буде підтримка світової спільноти нам. Я думаю, що всі ті, хто пробував посварити нас з ЄС, з НАТО, з США, з Канадою, з Японією, з Австралією – робили страшну справу. Оскільки весь світ чекав чіткої позиції українського парламенту. Я думаю, що відповідь була адекватна. Тому мене абсолютно не лякає голосування різних сил, які в тому числі представляють опозицію, тому що сьогодні був цивілізаційний вибір – ми разом зі світом боремося проти російського агресора, чи ми залишаємось з Путіним сам на сам. Це фактично був ультиматум, який був сьогодні поставлений неоднозначно", – заявив Соболєв.

Як повідомляв 5.ua, Рада прийняла постанову про направлення внесеного Президентом України проекту змін до Конституції до Конституційного суду.

Президент України Петро Порошенко в ході виступу в парламенті наголошував, що головною одиницею самоврядування стануть громади. Також він запевнив, що ніякого "особливого статусу" для Донбасу не передбачено.

Попередній матеріал
Американці були вражені роботою української делегації у Вашингтоні - Яценюк
Наступний матеріал
СБУ затримала бойовика угруповання "Сомалі"
Теги:
Loading...