Глави МЗС України та Болгарії поїхали на Одещину з робочим візитом

  Міністри закордонних справ України Павло Клімкін та Республіки Болгарія Даніел Мітов перебувають з робочим візитом в Одеській області 5-6 липня 2015 року.

  Про це повідомляє сайт Міністерства закордонних справ України. За інформацією прес-служби, програмою візиту передбачені переговори з керівництвом Одеської облдержадміністрації та представниками болгарської національної меншини. "В центрі уваги зустрічей - нагальні питання двосторонніх відносин, зокрема тематика національних меншин, взаємодія двох країн у багатосторонньому форматі", - йдеться у повідомленні.

  Нагадаємо, очільник Одеської облдержадміністрації Міхеіл Саакашвілі хоче передати одеський Будинок профспілок Військово-морським силам. Він вважає, що Будинок профспілок в Одесі має стати штабом ВМС України. 

  Крім того, Саакашвілі повідомив, що продаж майна з Будинку профспілок віднині здійснюватиметься під контролем суспільства. "Раніше майно армії розпродавалось і гроші генерали клали в карман, а тепер ми будемо майно, що залишилось, продавати під суспільним контролем і побудуємо будівлі для бездомних матросів, багато із яких ночують на кораблі", - написав новопризначений очільник області. 

  Попередній матеріал
  Терорист, що розстріляв 38 туристів у Тунісі, працював аніматором у готелі
  Наступний матеріал
  Жодна комунікація не зможе замінити реальних дій – радник очільника Мінінформполітики