Глава Мінекології Шевченко буде позиватися проти Ляшка

  Міністр екології та природних ресурсів України Ігор Шевченко заявляє, що подаватиме позов проти лідера Радикальної партії Олега Ляшка для захисту своєї честі і гідності. 

  Шевченко називає наклепом заяву Ляшка на Раді коаліції, а потім і з трибуни Верховної Ради щодо його користування приватним літаком депутата від групи "Воля народу" Олександра Онищенка, передає "Радіо Свобода".

  "Сьогодні ми будемо подавати позов в Печерський суд на Ляшка за наклеп, який він здійснив проти мене. Тобто це позов про захист честі і гідності. Я заробляв своє чесне ім’я десятки років і не дам його спаплюжити оцим брехунам", – сказав міністр.

  Водночас Шевченко не заперечує, що летів літаком з Ніцци, але запевняє, що придбав квиток за тисячу доларів. 

  "Я був у Ніцці під час своїх законних вихідних. Цей літак не Онищенка, цей літак належить приватній європейській компанії. Я не перевіряв, чий цей літак. Там було 8 людей, в тому числі Онищенко. Він сказав: ось літак, ти можеш заплатити і летіти з нами. Ось це і все. Я заплатив тисячу доларів як за бізнес-клас", – пояснював Шевченко.

  Нагадаємо, проект постанови про звільнення міністра екології Ігоря Шевченка зареєстровано у Верховній Раді. Таке рішення Кабінет міністрів ухвалив на своєму засіданні минулого тижня. 24 червня уряд направив до парламенту подання про звільнення Ігоря Шевченка. В уряді тоді вказали на порушення Шевченком норм трудового законодавства. Прем’єр попросив міністра екології залишити урядове засідання. Сьогодні в парламенті опублікували постанову про звільнення Шевченка.

  Попередній матеріал
  Прикордонники затримали двох мешканців Донеччини, які перевозили на підконтрольну бойовикам територію $55 тис.
  Наступний матеріал
  "Дісней" заборонила використовувати палиці для селфі у своїх парках розваг