5.ua

Гірше відсутності правосуддя є тільки вибіркове правосуддя – нардеп від "Самопомочі"

Народний депутат від фракції "Самопоміч" Павло Костенко вважає, що дії генерального прокурора України по відношенню до Ігоря Мосійчука є свідченням вибіркового правосуддя в Україні.

Про це він заявив в ефірі "5 каналу" в п’ятницю, 18 вересня.

"Гірше відсутності правосуддя є тільки остання стадія деградації правосуддя – то вибіркове правосуддя. Бо якщо за відсутності правосуддя можна суспільству якось ще існувати, жити, якісь еліти між собою домовляються, якийсь є такий договір між суспільством і елітами про те, що "ви нас не чіпаєте – ми вас не чіпаємо", то коли наступає стадія вибіркового правосуддя, то, як правило, та ситуація закінчується судами Лінча", - наголосив він.

З його слів, вчорашні дії генпрокурора Віктора Шокіна в парламенті були узгодженими із спікером ВР: "Дуже поганий показник – те, до чого ми вчора прийшли. Було явно видно, що цей перфоманс був спланований, знали про нього всі", - додав він. 

Нагадаємо, напередодні, 17 вересня, генеральний прокурор Віктор Шокін на засіданні Верховної Ради показав відео, в якому народний депутат Ігор Мосійчук просить і отримує хабар за допомогу в підприємницькій діяльності. Пізніше Верховна Рада зняла депутатську недоторканність з "радикала" Мосійчука і дала дозвіл на його арешт.

Попередній матеріал
Пропагандистські ЗМІ Росії провалились і "брешуть про свою популярність" – The Daily Beast
Наступний матеріал
У Львові судитимуть громадянина Вірменії, який позбавив волі двох нелегалів з В'єтнаму
Теги:
Loading...