Данило Гетманцев
Данило Гетманцев 5 канал

Гетманцев прокоментував скасування обмежень на зарплати чиновникам

Читайте по-русски
Це останній тиждень третьої сесії 9-го скликання. Як зазначив спікер парламенту Дмитро Разумков, робота народних депутатів буде напруженою

Народні депутати сьогодні зберуться на позачергове засідання. Його запланували на 14:00. У ці хвилини триває Погоджувальна рада депутатських груп і фракцій. До порядку денного роботи парламенту планують додати проєкт постанови про місцеві вибори, а також законопроєкт про фінансування волевиявлення. Також пропонують на розгляд Верховної Ради внесення змін до законодавчих актів щодо надання права працівникам державних сільськогосподарських підприємств на одержання земельного паю.

Це останній тиждень третьої сесії 9-го скликання. Як зазначив спікер парламенту Дмитро Разумков, робота народних депутатів буде напруженою. Зауважив, що другий тиждень на розгляді парламенту перебуває закон про гральний бізнес. Низка інших законопроєктів – на черзі. Тож депутатам доведеться попрацювати понаднормово, наголосив Разумков.

Він анонсував ще одне позачергове засідання, яке має відбутися завтра о 15:00. Серед планів депутатів на позачергову сесію – і президентський законопроєкт про скасування карантинних обмежень зарплат чиновників на рівні 47-ми тисяч гривень.

"Це державні службовці, які працюють у Кабінеті Міністрів, які працюють в Антимонопольному комітеті, в інших держустановах, ми зобов'язані виконати ті гарантії, які держава брала на себе, беручи їх на роботу. хочемо ми цього чи ні. На цьому базується правове суспільство. Дійсно були дуже важкі часи, ми дуже добре зекономили на виплатах цим особам, але коли зараз країна вже пом'якшує карантин, я вважаю, що є підстави для того, щоб відновити це фінансування", – заявив Гетманцев.

Як повідомляв 5.UA, Денис Шмигаль заявив, що прізвище кандидата в крісло голови Нацбанку стане відоме за декілька днів.

 

Попередній матеріал
Запобіжний захід Антоненку: суд відмовив у клопотанні сторони захисту
Наступний матеріал
Суд узявся за розгляд запобіжного заходу Яні Дугарь (оновлюється наживо)
Loading...

Шмигаль запропонував Раді призначити Уруського віцепрем'єром з ОПК

Нереалістичні законопроєкти: "Слуга народу" очолила рейтинг фінансових популістів Ради – КВУ

Відставка голови НБУ Якова Смолія: про що говорили в Раді – включення

Стихійне лихо на заході України: ВР спрямувала в держфонд додатково 2 млрд грн

Рада звільнила голову Антимонопольного комітету

"Дотисли": Рада підтримала звільнення голови НБУ Смолія – як голосували фракції