Кернес 5.ua

Геращенко: Суд розглядатиме справу про злочини Кернеса проти євромайданівців по суті

  Київський районний суд Полтави розгляне справу за підозрою міського голови Харкова Геннадія Кернеса у викраденні, побитті і тортурах активістів харківського Євромайдану.

  Про це повідомив народний депутат Антон Геращенко у дописі на своїй сторінці у Facebook.

  "Здійснилося! Після дев'яти попередніх судових засідань Київський районний суд м.Полтави прийняв рішення розглядати справу за підозрою Кернеса Г.А. і двох його охоронців у викраденні, побитті і тортурах активістів Харківського Євромайдану по суті. Засідання призначене на 5 жовтня!", - написав Геращенко.

  Попередні засідання у справі супроводжувалися акціями протесту полтавських та харківських громадських активістів. Вони вимагали для Кернеса санкцій за його дії під час Євромайдану, а також критикували суд за неодноразові перенесення розгляду справи.

  Свершилось! После девяти предварительных судебных заседаний Киевский районный суд г. Полтавы принял решение рассматрив...

  Posted by Антон Геращенко on 28 сентября 2015 г.

  Нагадаємо, 23 вересня міністр внутрішніх справ Арсен Аваков висловив розуміння невдоволенню людей після штурму міськради у Харкові та розмалювання паркану будинку Михайла Добкіна. "Ясно – Гепа повинен сидіти не в міськраді, а в суді – по завершенню розслідування кримінальної справи, за якою він обґрунтовано звинувачується слідством у викраденні та побитті учасників Харківського Євромайдану". Однак при цьому "суд уже кілька місяців демонструє всій країні свою імпотенцію – не знаю вже, з причини змови або страху перед "Гепою", йде у підсудного на поводу і затягує процес", - написав Аваков. 

  Попередній матеріал
  Україна вже має $1 млрд на опалювальний сезон
  Наступний матеріал
  На Хмельниччині ліквідували "конвертцентр" з обігом у понад 50 млн грн
  Теги:
  Loading...