тристороння контактна група ZN.ua

Геращенко: На засіданнях робочих груп в Мінську ми вимагатимемо скасувати "фейкові" вибори в "ДНР/ЛНР"

  У вівторок в Мінську пройдуть засідання чотирьох робочих груп у рамках Тристоронньої контактної групи.

  Про це повідомляє уповноважений Президента України з питань мирного врегулювання ситуації в Донецькій і Луганській областях, депутат Верховної Ради Ірина Геращенко на своїй сторінці у Facebook.

  "Сьогодні чергове засідання чотирьох робочих груп в Мінську (гуманітарної, економічної, безпекової, політичної) і потім - Тристоронньої контактної групи. Ключова позиція, з якою ми як представники України будемо виходити сьогодні в усіх групах - це неприпустимість проведення будь-яких фейкових виборів на окупованих територіях і вимога їх скасувати", - йдеться у повідомленні.

  Вона повідомила, що такі жорсткі директиви отримано і від Президента. "Вибори на Донбасі можуть проходити тільки за українським законодавством (всі інші плани і пропозиції - то виключно особиста думка їх авторів, а закони України пишуть ті, хто має на це право законодавчої ініціативи і приймає виключно ВР, а не будь-яка робоча група), згідно стандартам ОБСЄ, з допуском і повноцінною роботою українських медіа. Ми будемо вимагати скасування "указів" маріонеток Кремля про проведення виборів, бо призначати їх може виключно ВР, а не самопризначенці", - додала Ірина Геращенко. 

  Нагадаємо, 10 вересня учасники Тристоронньої контактної робочої групи з питань безпеки обговорювали умови щодо відведення танків та систем артилерії калібром до 100 мм, а також гранатометів до і включно з діаметром 120 мм.

  Попередній матеріал
  Указ Президента про санкції проти РФ набув чинності
  Наступний матеріал
  На Луганщині внаслідок підриву на розтяжці загинув військовослужбовець, ще один поранений
  Теги:
  Loading...