5 канал

Геращенко: Депутати мають посилити діалог з парламентаріями країн ЄС для підтримки скасування віз українцям

Новий біометричний паспорт дає можливість убезпечити громадян України в умовах складної безпекової ситуації в Євросоюзі та Україні.

Про це в ефірі "5 каналу" в програмі "Підсумки дня" заявила народний депутат від БПП, голова комітету ВР з питань європейської інтеграції Ірина Геращенко.

"Міністерство закордонних справ зараз докладе всіх зусиль для роботи з міністрами юстиції в країнах Європейського Союзу, але ми, як депутати, маємо докласти максимум зусиль для посилення нашого діалогу з Європарламентом, з національними парламентами країн ЄС для пошуку там лобістів і тих, хто буде підтримувати цю ідею безвізового режиму, а не блокувати, не вкидати якісь політичні історії про війну на Сході", - зазначила вона.

За словами Геращенко, біометричний паспорт дає можливість убезпечити громадян України.

"Сьогодні дуже складна безпекова ситуація і в Євросоюзі, і в Україні. Ми маємо дуже багато ризиків, пов'язаних з війною на Донбасі. І в цьому контексті для України потрібен новий паспорт, який дає можливість нам самим усвідомлювати, що так ми захищаємо себе, і що у нас не будуть оці диверсанти можливо якісь, прикриваючись громадянами, законослухняними, прориватися в Європейський Союз", - додала вона.

Нагадаємо, Єврокомісія рекомендувала скасувати безвізовий режим для України.

Попередній матеріал
Саудівська Аравія придбає в України 30 літаків Ан-178
Наступний матеріал
У Сирії урядові війська розпочали новий наступ на позиції терористів під Дамаском