president.gov.ua

Генштаб: плануються заходи щодо посилення оборони Маріуполя

  Воєнний кабінет Ради національної безпеки і оборони на засіданні 13 липня під головуванням Президента України Петра Порошенка одним з ключових питань розглянув ситуацію в зоні проведення антитерористичної операції та, зокрема, в районі Маріуполя.

  Про це повідомляє прес-служба Президента України. "Начальник Генерального штабу Віктор Муженко спростував заяви про те, що внаслідок проведення операції біля Широкиного мають бути відведені важка техніка, підрозділи Збройних Сил та Національної Гвардії від Маріуполя", - йдеться в повідомленні.

  Начальник Генштабу розповів, що позиції під Маріуполем займають нові військові підрозділи. "Що стосується Маріуполя, то, навпаки, плануються заходи щодо посилення оборони міста, здійснюється планова ротація підрозділів - заміна підрозділів, які потребують доукомплектування і відновлення навичок, на боєздатні підрозділи, які зараз заходять і приймають відповідну зону відповідальності", - сказав Муженко.

  Президент Петро Порошенко наголосив, що буде посилено оборону Маріуполя для захисту міста у випадку порушення Мінських угод противником. "Підрозділи морської піхоти, які пройшли відповідний вишкіл, за погодженням зі мною зараз також візьмуть участь у забезпеченні оборони Маріуполя і виконанні мінських домовленостей", - зазначив він.

  Попередній матеріал
  В БПП проголосували проти відставки Луценка з посади голови фракції
  Наступний матеріал
  Порошенко: Контрабандисти Закарпаття кинули виклик усій Україні