Єнс Столтенберг 5.ua

Генсек НАТО: Росія несе особливу відповідальність за виконання Мінських угод

  Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг заявив, що Російська Федерація несе особливу відповідальність за виконання Мінських домовленостей.

  Про це він сказав сьогодні, 25 червня, перед засіданням комісії "Україна-НАТО" на рівні міністрів оборони в Брюсселі, пише "Крим.Реалії". Генсек вважає, що єдиним шансом для встановлення миру на Сході України є повна імплементація Мінських домовленостей. Він підкреслив, що особлива відповідальність щодо виконання підписаних угод лежить на Росії.

  "Найкращий шанс для миру – це повна імплементація Мінських угод, я закликаю всі сторони зробити це. Росія несе особливу відповідальність у цьому контексті", – зазначив Столтенберг. Генсек наголосив, що загроза відновлення інтенсивних бойових дій на Донбасі зберігається.

  "Конфлікт в Україні вже призвів до загибелі шести тисяч людей, порушення припинення вогню тривають, як і раніше є загроза відновлення тяжких боїв", – додав очільник Альянсу.

  Також він заявив про продовження політики підтримки України в оборонній сфері. "Ми ніколи не визнаємо анексію Криму. Ми хочемо бачити міцну, незалежну і процвітаючу Україну. Тому ми допомагаємо Україні реформувати Збройні сили і оборонні інституції. Ця допомога включає програми захисту від кіберзагроз, а також командування, контроль, логістику", – підкреслив генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг.

  Нагадаємо, сьогодні у Брюсселі на засіданні "Україна-НАТО" говоритимуть про надання Києву зброї.

  Попередній матеріал
  СБУ на Дніпропетровщині виявила перевалочний пункт "Ісламської держави"
  Наступний матеріал
  Масштабні пожежі у Каліфорнії: кількасот людей вимушені евакуюватися
  Теги:
  Loading...