Шокін 5.ua

Генпрокурор готує подання на зняття недоторканності з деяких депутатів "Опозиційного блоку"

  Генеральний прокурор України Віктор Шокін готує подання на зняття депутатської недоторканності з деяких нардепів "Опозиційного блоку".

  Завершується слідство стосовно деяких народних депутатів від "Опозиційного блоку, після цього буде подання на зняття з них депутатської недоторканності. Про це Віктор Шокін повідомив сьогодні, 5 вересня, пише УНІАН.

  "Слідство завершується за окремими напрямами, по окремим депутатам "Опозиційного блоку". Як тільки слідство закінчиться, обов'язково буде таке подання… Це обов'язково відбудеться на пленарних тижнях і дуже скоро", - заявив генпрокурор. 

  Нагадаємо, у липні цього року почалася процедура заочного засудження шести колишніх чільників держави, у тому числі, і екс-президента України Віктора Януковича. 

  "Розпочато процедуру заочного засудження у п’яти кримінальних провадження стосовно шести осіб: колишнього президента Януковича, колишнього голови Нацбанку Арбузова, колишнього міністра доходів і зборів Клименка, колишнього міністра охорони здоров’я Богатирьової та її заступника Стащенка, колишнього заступника міністра доходів і зборів Ігнатова", - повідомив генеральний прокурор України Віктор Шокін.

  Попередній матеріал
  На Донбасі перший тиждень виконуються Мінські домовленості – Порошенко
  Наступний матеріал
  У Києві не перевищена норма концентрації шкідливих речовин у повітрі – СЕС
  Теги:
  Loading...