5.ua

Генпрокуратура викликала Єгора Соболєва на допит

  Генеральна прокуратура викликала на допит народного депутата від фракції "Самопоміч" Єгора Соболєва.

  Про це повідомив сам Соболєв на своїй сторінці у Facebook.

  "Я отримав повістку на допит в Генпрокуратуру. Старший слідчий в особливо важливих справах О.О.Марков пише, що "у якості свідка в кримінальному провадженні 420150000001807", - йдеться у повідомленні.

  "З'явитися я маю о 10:00. О 10:00 засідає Верховна Рада, де я працюю. Тому повідомив О.О.Маркова про готовність прийти в ГПУ у цей же час у понеділок, коли голосувань не буде. Щоб ніхто нічого не забув, тут теж повідомляю", - додав Єгор Соболєв.

  Нагадаємо, сьогодні під час пленарного засідання Верховної Ради нардеп від фракції "Самопоміч" Єгор Соболєв закликав депутатів підписатися за відставку генерального прокурора України Віктора Шокіна. 

  "Закон має бути один для всіх. Ми вчора побачили блискучу роботу генерального прокурора. Я думаю, що театр Франка має зацікавитися цим прекрасним артистом. Де робота генерального прокурора по відношенню до людей Януковича? Де робота генерального прокурора по відношенню до топ-корупціонерів у владі? Де робота генерального прокурора по справах Майдану?", - наголосив він.

  Попередній матеріал
  Україна втрачає 115 млрд грн через збитки держпідприємств – Абромавичус
  Наступний матеріал
  У двадцяти найбільших держпідприємствах відбудуться перевірки
  Теги:
  Loading...