Порошенко_Стівен Гарпер_Київ_АП 5.ua

Гарпер: Канада готова застосувати нові санкції щодо РФ, якщо цього вимагатиме ситуація

  Прем'єр-міністр Канади Стівен Гарпер заявив, що Канада готова залежно від розвитку ситуації застосувати нові санкції щодо Російської Федерації.

  Про це канадський прем’єр заявив під час зустрічі з президентом України Петром Порошенком у Києві, 6 червня, передає "Радіо "Свобода". "Мають бути наслідки для Путіна, економічні санкції мають залишатися. І ми залишаємося готовими до співпраці з нашими союзниками, щоб накласти додаткові санкції, якщо цього вимагатиме ситуація", – зазначив Гарпер.

  За словами прем'єра, Канада не визнає незаконних дій РФ щодо України. "Ми ніколи не погодимося з тим, що кордони суверенної держави можуть перекроюватися силою. Ми дуже солідарні з нашими союзниками і закликаємо пана Путіна, щоб він покінчив із вторгненням на Східну Україну, щоб вивів своїх військових, танки, важке озброєння і припинив надавати військову допомогу сепаратистам", – наголосив Гарпер.

  Як зазначає видання, крім цього, канадський прем'єр пообіцяв порушити "українське питання" під час засідання лідерів країн "Великої сімки" завтра, 7 червня. "Завтра я візьму участь у зустрічі керівників "Великої сімки", і дуже шкодую, що Україна не займає місце за цим столом. Але я можу запевнити вас, що обговорення ситуації в Україні буде пріоритетним на перемовинах канадської сторони", – підкреслив прем'єр Канади.

  Попередній матеріал
  Кличко вимагає покарання для провокаторів, які вчинили сутички на Марші рівності
  Наступний матеріал
  Антипутінський пікет заполонив центр Москви
  Теги:
  Loading...