5 канал

Гарань: На сьогодні ще можна уникнути дострокових парламентських виборів

Коаліція в цілому збережеться.

Про це в ефірі "5 каналу" в ході телемарафону "Україна понад усе" заявив науковий директор Фонду "Демократичні ініціативи" ім. Ілька Кучеріва Олексій Гарань.

"Мені здається, що коаліція в цілому збережеться. І логіка полягає в тому, що зараз можливе переформатування певне, але дострокові вибори непотрібні двом ключовим фракціям, партнерам - вони не потрібні "Блоку Петра Порошенка", вони не потрібні "Народному фронту"... До речі, на мою думку, це збігається з інтересами країни в цілому", - сказав він.

За словами експерта, на сьогодні можна уникнути дострокових парламентських виборів.

"Агресор є Путін. І для нього можливість дострокових виборів - це можливість політичної дестабілізації в Україні. А для нього це важливіше навіть, ніж якісь військові дії на Донбасі. Тому я думаю, що в інтересах країни уникнути цих дострокових виборів. Чи можна це зробити? Я думаю, що можна", - наголосив Гарань.

Нагадаємо, за прогнозами першого заступника голови Верховної Ради Андрія Парубія, дострокових парламентських виборів найближчим часом не буде.

Попередній матеріал
Наступні два місяці стануть для України вирішальними - Чалий
Наступний матеріал
У Мінську триває засідання тристоронньої контактної групи за участю бойовиків
Теги:
Loading...

Щербина: Існує велика вірогідність, що восени відбудуться дострокові вибори до ВР

Лещенко: "Народний фронт" підтримає іншого прем'єра в складі нинішньої коаліції, якщо постане питання про дострокові вибори

Нардеп Денисенко: У разі проведення дострокових парламентських виборів консолідувати більшість у новому парламенті буде неможливо

Гройсман: Дострокові вибори до парламенту можуть дестабілізувати ситуацію в країні

Березовець: "Батьківщина" не вийде з коаліції, поки не побачить перспективи дострокових виборів до парламенту

5 канал - трансляція наживо