5.ua

Фронтовики обійматимуть керівні посади в Міноборони і Генштабі – Порошенко

  Президент України Петро Порошенко заявив, що командири середньої ланки з реальним бойовим досвідом продовжуватимуть обіймати посади в Міністерстві оборони і Генеральному штабі.

  Про це він сказав сьогодні, 12 жовтня, під час зустрічі з командирами бойових підрозділів ЗСУ в Національному університеті оборони ім. І. Черняховського.

  "Моя політична воля як Верховного Головнокомандувача, щоб командири середньої ланки після того, як виконають бойові завдання на фронті, продовжували десантуватися на керівні посади в Міністерстві оборони та Генеральному штабі в якості окопних керівників. І я пишаюся, що у нас уже і в Міністерстві оборони, і в Генштабі не залишилося паркетних керівників, бо всі вони пройшли вистражданий досвід АТО", - зазначив Порошенко.

  Водночас глава держави однозначно висловився на адресу тих, хто критикує українську армію: "Жодним чином я не поділяю огульного популістського критиканства на адресу чинного генералітету і його вкладу в створення Збройних сил України у захист Вітчизни. Треба перестати шельмувати українську армію, особливо тим, хто й пороху не нюхав".

  Крім того, Президент України Петро Порошенко привітав українських бійців з прийдешнім Днем захисника України і підкреслив, що сьогодні український народ довіряє армії на рівні Церкви. 

  Попередній матеріал
  Негода в Україні спричинила знеструмлення 224 населених пунктів - ДСНС
  Наступний матеріал
  Колишнього оператора ATR окупанти засудили до двох років умовного терміну
  Теги:
  Loading...