Франція допоможе розслідувати корупційні злочини колишніх українських посадовців

  Арсеній Яценюк і Франсуа Олланд домовилися залучити французьких експертів до боротьби з відмиванням грошей та розслідування корупційних злочинів колишніх українських посадовців, які приховали свої статки у Франції.

  Про це під час засідання Кабінету міністрів заявив прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк.

  Крім того, глава уряду розповів про майбутній візит вищого керівництва Франції щодо консультацій із реформування енергетичного та аграрного секторів України та залучення іноземних інвесторів. Яценюк зауважив, що відповідні домовленості були погоджені під час офіційного візиту до Франції.

  Водночас, як наголосив прем’єр, за запитом українського МВС, національного антикорупційного бюро або ж держслужби з фінансового моніторингу французькі правоохоронці надаватимуть потрібну інформацію про майно і банківські рахунки українських можновладців.

  "Нам французькі колеги будуть допомагати знайти як майно, так і банківські рахунки на території Франції, тому, шановні, а точніше – нешановні колишні державні службовці і поточні державні службовці, які мають майно на французькій Рів’єрі, хочу вас привітати, ми будемо шукати ваше майно, щоб вам було легше, щоби ви не ховали це майно на офшорних компаніях і щоб ви не ховали свої активи і банківські рахунки на третіх осіб", - заявив Яценюк.

  Попередній матеріал
  Після спроби перевороту в Бурунді розпочалися бойові дії
  Наступний матеріал
  ВР прийняла закон, який дозволяє банкам не повертати вклади достроково

  Яценюк та Олланд домовилися про проведення інвестиційного саміту у Парижі

  Україна відіграє роль бронежилета для ЄС - Яценюк

  Сьогодні Яценюк зустрінеться з Олландом у Парижі

  Яценюк просить Генпрокуратуру повернути заарештовані $ 1,4 млрд Януковича до держбюджету