5 канал

Фрагмент відео з допиту Абромавичуса можуть оприлюднити

Наразі ніяких подробиць в НАБУ не розголошуватимуть

Фрагмент відеозапису допиту Айвараса Абромавичуса можуть оприлюднити. Принаймні, цього не виключає директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник. З його слів, наразі ніяких подробиць не розголошуватимуть. Водночас допитувати іншого фігуранта справи, першого заступника голови фракції "Блоку Петра Порошенка" Ігоря Кононенка, почнуть лише після плідного спілкування з міністром економічного розвитку та торгівлі.

"Ті факти, які будуть озвучені, ті документи, які можливо будуть надані детективам, ті підтвердження заяв, які будуть зроблені, - вони ще не перевірені. І в подальшому я не виключаю того, що цей відеозапис буде частково продемонстрований публічно для того, щоб зняти різні політичні спекуляції щодо цього провадження", - зазначив Ситник.

Напередодні Айвараса Абромавичуса допитували понад дві години. Його викликали як свідка. Детективи розпочали перевіряти факти, які минулого тижня оприлюднив міністр економіки. Ключові звинувачення Абромавичуса були на адресу першого заступника голови фракції "Блоку Петра Порошенка" Ігоря Кононенка. За словами Абромавичуса, той втручався у роботу міністерства. Сам Кононенко ці закиди відкидає і називає їх спробою перекласти відповідальність за недоліки в роботі відомства.

Попередній матеріал
Енергоміст із РФ до Криму будує "кредитний шахрай" - ЗМІ
Наступний матеріал
Солонтай: Президенту доведеться жертвувати і "своїми", і "чужими"

Допит Абромавичуса у НАБ тривав понад дві години

Кононенко хоче очної ставки з Абромавичусом

Абромавичус цього тижня збирається надати Антикорупційному бюро додаткові матеріали

Ситуація з Абромавичусом стала каталізатором змін в уряді, які мають відбутися - представник Нацради реформ

Абромавичус приїхав на допит в Антикорупційне бюро

5 канал - трансляція наживо