5.ua

Факти прогулів депутатами засідань Ради слід висвітлювати так само активно, як і факти кнопкодавства - Парубій

Факти прогулів засідань Верховної Ради та небажання працювати зі сторони деяких народних депутатів слід висвітлювати так само активно, як і факти кнопкодавства.

Таку думку в ході безстрокового телемарафону "Україна понад усе" в ефірі "5 каналу" висловив перший заступник голови Верховної Ради України Андрій Парубій.

"Ми повинні концентрувати навколо того суспільну увагу… для того, щоб так само, як дуже активно висвітлюються ті люди, які були помічені у кнопкодавстві, щоб ми так само висвітлювали тих депутатів, які не приходять на засідання, не працюють, які не виконують своїх зобов'язань перед виборцями", - зазначив він.

Ситуацію з прогулами та небажанням працювати зі сторони деяких народних обранців Парубій пояснив таким чином: "Багато хто з депутатів, прийшовши в Верховну Раду, вважають, що купили собі такий квиток на п'ять років, а вибори будуть знов через п'ять років і "там розберемось", а не мають достатнього рівня відповідальності".

Як відомо, останнім часом парламентській коаліції стало не вистачати необхідної кількості голосів в Раді для ухвалення тих чи інших рішень, які наразі необхідні Україні для прискорення євроінтеграційних процесів, а також для отримання фінансової допомоги Заходу.

Попередній матеріал
Внаслідок обстрілу бойовиками Луганського поранена дитина
Наступний матеріал
Бойовики з гранатометів обстріляли ТЕС у Щасті
Loading...

ВР: Ляшко проти Дунаєва та зрив голосування за членів Вищої ради юстиції

У ВР вимагають відставки Авакова

ВР прийняла закон, "який повністю зруйнує монополію ЖЕКів" - Гройсман

Рада посилила відповідальність за насильство щодо журналістів