5 канал

Експерт: Якщо ми не отримаємо безвізовий режим зараз, то можемо не отримати його взагалі

Передумовою до скасування Європейським Союзом візового режиму для українців є ухвалення Верховною Радою переформатованого закону про електронне декларування

У разі якщо у вівторок народні депутати не проголосують за внесені Президентом зміни до закону про електронне декларування, Європейський Союз не погодить для України скасування візового режиму. Про це сьогодні, 14 березня, в ефірі "5 каналу" заявив голова правління ГО "Центр протидії корупції" Віталій Шабунін.

"Ті депутати, які завтра в парламентській залі не проголосують вето з пропозиціями Президента, ті люди свідомо вбивають безвізовий режим заради збереження своїх корупційних статків", - наголосив він.

Експерт зауважив, що подані Порошенком правки розроблялися громадськими експертами разом з Адміністрацією Президента, також вони погоджені з європейською стороною. Тож, з його слів, наразі необхідно негайно ухвалити відповідні зміни. 

"Якщо ми не отримаємо безвізовий режим зараз, ми маємо можливість не отримати його взагалі. Подивіться на всі внутрішні вибори у країнах – членах Європейського Союзу. Це все – перемога правих популістів. Ніколи праві популісти не підтримають європейську інтеграцію України, а тим більше – безвізовий режим із нею. Тому завтра – останній шанс вскочити в потяг, який уже рушив", - наголосив Шабунін. 

Нагадаємо, Президент застосував право вето до Закону про систему електронних декларацій та повернув його до парламенту в узгодженому з ЄС і громадськими активістами форматі.  

Попередній матеріал
У Нацгвардії сформували перший підрозділ швидкого реагування
Наступний матеріал
Українці у теракті в Анкарі не постраждали – посольство
Loading...

Денисенко прогнозує, що Президент накладе "вето" на закон про електронне декларування

Каленюк: Денисенко маніпулює поправками щодо закону про електронне декларування

Нардеп Денисенко прокоментував свої поправки до закону про електронне декларування

Під АП вимагають ветувати закон про електронне декларування

Юрчишин: Україна відкотилася у часи пізнього Януковича, ухваливши зміни до закону про електронне декларування

5 канал - трансляція наживо