5 канал

Експерт щодо Закону про державне фінансування партій - це можливість побудувати в Україні демократичні інститути

Наразі йдуть напрацювання щодо системи контролю над державними коштами, які виділятимуться для фінансування партій.

Про це в ефірі "5 каналу" під час телемарафону "Україна понад усе" повідомив менеджер з комунікацій громадської ініціативи "Реанімаційний пакет реформ" Андрій Андрушкін.

"(Закон про державне фінансування партій - 5.ua) - це не питання візової лібералізації, це питання створення в цій країні нарешті якихось демократичних інститутів, оскільки не можливо будувати демократичні інститути в країні, в якій партії фінансуються олігархами, і є просто для олігархів як наперстки", - сказав він.

За його словами, наразі йдуть напрацювання щодо системи контролю над державними коштами, які виділятимуться для фінансування партій.

"Оскільки кошти будуть спрямовуватися з бюджету, в нас так само паралельно напрацьовується система контролю за публічними фінансами - а це будуть наші гроші з вами, платників податків, - і будуть спеціальні структури, які будуть слідкувати за тим, як ці гроші витрачаються в рамках партійних фондів, і так само інша річ - будуть слідкувати за тим, а хто скільки дає як приватні інвестори. Не можна буде просто фінансувати з одного мішка кошти в одну партію з одних рук", - підкреслив Андрушкін.

Нагадаємо, Верховна Рада сьогодні проголосувала за державне фінансування партій.

Попередній матеріал
Рада проголосувала за державне фінансування партій
Наступний матеріал
У Болгарії зіткнулися понад 50 авто, є загиблі
Теги:
Loading...