5 канал

Експерт щодо переговорів у Парижі: "Україна напевне не програла, але, на жаль, і не виграла"

Паризькі переговори - це черговий елемент гібридної війни в пошуках гібридного миру.

Про це в ефірі "5 каналу" в програмі "Підсумки дня" заявив політичний експерт Євген Магда.

"Логіка Путіна полягає в тому, що він максимально дистанціюється взагалі від участі в цьому, навіть словами Пєскова про те, що Путін - лише посередник у цьому процесі, але якщо він говорить, що він - посередник, то він, даруйте, не лише дурить своїх українських партнерів, а й просто пошиває в дурні Олланда і Меркель, з якими і з Порошенком він у лютому 16 годин провів у Мінську, намагаючись досягнути Мінських домовленостей. Можна говорити, що паризькі переговори - це черговий елемент гібридної війни у плані пошуків гібридного миру", - зазначив він.

Магда зауважив: "Україна напевне не програла, але, на жаль, і не виграла".

Народний депутат також наголосив, що поки Україна не має права диктувати свої умови. "Нам треба усвідомлювати, що диктувати свої умови можуть лише переможці. На сьогоднішній момент немає факту 100%, як ми звикли з підписанням капітуляції, перемоги України. Можливо, вона буде в перспективі, тоді ми зможемо виписати власні вимоги", - сказав Магда.

Нагадаємо, 2 жовтня ввечері у Франції завершилася чергова зустріч голів держав-учасників "нормандської четвірки". Зазначимо, спочатку глави України, Німеччини, Франції та Росії півгодини говорили віч-на-віч, потому консультації перейшли до обговорення у розширеному складі делегацій. Зокрема, з української сторони долучився міністр закордонних справ Павло Клімкін та начальник Генштабу Збройних сил Віктор Муженко. 

За результатами переговорів Ангела Меркель і Франсуа Олланд дали прес-конференцію. На вказаній прес-конференції не було Петра Порошенка і Володимира Путіна.

Попередній матеріал
Бойовики ІД влаштували в Іраку криваву бійню, 70 загиблих
Наступний матеріал
НАТО протестує проти дій Росії в Сирії та Туреччині
Теги:
Loading...