5 канал

Експерт щодо обстрілу кабінету Шокіна: В Україні розхитують інституцію Генпрокуратури

Обстріл кабінету Генерального прокурора Віктора Шокіна - це спроба тиску на ГПУ.

Про це в ефірі "5 каналу" в ході телемарафону "Україна понад усе" заявив директор Інституту аналізу та прогнозування Юрій Лісничий.

"Можливо, це (обстріл кабінету Шокіна - 5.ua) був натяк, можливо це була погроза. Те, як це інтерпретував заступник Генерального прокурора, насправді не це є важливим. Важливо те, що в країні розхитують інституцію Генеральної прокуратури, тиснуть на прокуратуру всупереч рішенню Венеціанської комісії, рекомендаціям, і зрештою стріляють в кабінет прокурора, щоби пригрозити", - зазначив він.

Нагадаємо, у понеділок ввечері, 2 листопада, невідомі вчинили напад на робочий кабінет генерального прокурора Віктора Шокіна. За словами головного військового прокурора Анатолія Матіоса, снайпер, можливо з використанням тепловізора, тричі стріляв по кабінету Генпрокурора, знаючи про розміщення речей і предметів, зокрема про місце знаходження самого Шокіна. Він також зазначив, що постріл міг бути зроблений з будівлі, що належить ВАТ "Укрпідшипник", розташованої поруч з будівлею Генпрокуратури України.

Попередній матеріал
СБУ на Харківщині блокувала контрабандні продукти, що направлялися до Росії
Наступний матеріал
Президент звернувся до депутатів: Доля безвізового режиму – у ваших руках
Теги:
Loading...