5.ua

Експерт: Призначення посадовців прокуратури і судів на окупованих територіях стане можливим лише після появи там української армії

Легітимна влада на окупованих територіях Луганської і Донецької областей з'явиться після приходу української армії, тільки тоді стане можливим призначення посадовців прокуратури і судів.

Про це сьогодні, 31 серпня, в ефірі "5 каналу" під час марафону "Україна понад усе" заявив філософ, культуролог і перекладач Олексій Панич.

Обговорюючи зобов'язання України відповідно до Мінських угод, він, зокрема, торкнувся питання участі органів місцевого самоврядування у призначенні голів органів прокуратури і судів на окупованих територіях Донбасу.

"Як записано: "участь органів місцевого самоврядування". Яких органів? Легітимних, які обрані відповідно до українського законодавства. Є зараз на Донбасі, в окупованій частині, такі органи? Немає. От коли там з'явиться українська армія, українські силові структури, коли буде під контролем України проведено вибори в місцеві органи самоврядування, тоді вони отримають такі повноваження – брати участь у призначенні посадових осіб прокуратури і судів", - пояснив експерт.

Нагадаємо, нещодавно канцлер Німеччини Анґела Меркель і президент Франції Франсуа Олланд у телефонній розмові з президентом Російської Федерації Володимиром Путіним наголосили на необхідності виконання Мінських домовленостей.

Попередній матеріал
Гройсман: Організатори заворушень під ВР мають нести політичну відповідальність
Наступний матеріал
Аваков уточнив: солдат Нацгвардії загинув від осколкового поранення в серце
Теги:
Loading...