5.ua

Експерт про антикорупційну прокуратуру: До кінця року ми можемо отримати перші гучні справи в судах

Експерт з "Реанімаційного пакету реформ" Ярослав Юрчишин вважає, що до кінця року в Україні до суду будуть передані перші гучні справи, пов'язані з корупцією в державі.

Про це він сказав в середу, 23 вересня, під час марафону "Україна понад усе".

"Я думаю, що ми маємо всі шанси отримати до кінця року перші гучні справи в судах, тому що доказова база в детективів фактично є, як тільки буде можливість запроваджувати процесуальні дії (а це може зробити навіть і сам голова Антикорупційної прокуратури, який, я думаю, таки буде до кінця року обраний, я дуже сподіваюся, що це станеться в жовтні)", - зазначив він.

Експерт переконаний, що це можливо за умови тиску з боку суспільства і міжнародної спільноти: "Питання і частково політичної волі. Тобто якщо суспільний тиск, воля всіх гілок влади, тиск міжнародної спільноти поставить нас в рамки, а ще один фактор – у нас можуть скасувати короткотермінові візи для українців, план візової лібералізації ми частково виконуємо. Але найбільші у нас провисання – по корупції". 

Зазначимо, напередодні генеральний прокурор Віктор Шокін підписав наказ про утворення Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. У відомстві утворено Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру на правах самостійного структурного підрозділу.

Попередній матеріал
Аваков: МВС розслідує змову Кернеса із суддями
Наступний матеріал
Державі повернули землі колишньої резиденції Януковича "Синьогора" - ГПУ
Теги:
Loading...