ZN.ua

Експерт: Поки Обама при владі – Україна не отримає зброї зі США

Київ повинен посилити переговори щодо надання хоча б нелетального устаткування – це є пріоритетом і української сторони.

Таку думку під час телемарафону "Україна понад усе" в ефірі "5 каналу" висловив директор центру Східноєвропейських перспектив (США) Микола Воробйов.

"З адміністрацією Обами не варто взагалі проговорювати летальну підтримку (надання США летальної зброї Україні – Ред.) – тому що ми найближчі півтора роки, поки Обама при владі – ми її не отримаємо", – запевнив експерт.

При цьому Микола Воробйов вважає можливим добитись ширшого надання військового устаткування і амуніції нелетального призначення: "Тому треба робити акцент на нелетальній підтримці, що в принципі є пріоритетом і для нашої сторони".

Нагадаємо, про нелетальне оснащення під час зустрічі з представниками Конгресу у березні говорив і Президент Петро Порошенко. "Ми вітаємо той факт, що 290 американських інструкторів прибудуть на тренувальні навчання до Яворівського полігону. Переконаний, це нам надзвичайно допоможе. Нам потрібно все – від приладів нічного бачення до військових позашляховиків", - зазначив голова держави.

Попередній матеріал
Біля Красногорівки семеро бійців загинули через вибух міни
Наступний матеріал
Хроніка АТО за добу: найскладнішою залишається ситуація на донецькому напрямку
Теги:
Loading...