5.ua

Експерт назвав сьогоднішнє засідання Україна-НАТО "обмеженим успіхом"

За результатами засідання комісії Україна-НАТО щодо можливого надання Україні летальної зброї екс-заступник міністра оборони України заявив, що в першу чергу всі члени Альянсу дивляться на США, як лідера НАТО.

Про це заступник міністра України (2005-2008, 2014) Леонід Поляков заявив в ефірі "5 каналу" під час марафону "Україна понад усе". "Усі країни НАТО дивляться на США, як на країну-лідера Альянсу. Може за винятком братньої Литви, яка не дивиться ні на кого, а нам допомагає", - зазначив він.

Водночас Поляков переконаний, що у разі надання Україні летального озброєння,кінцевий успіх, який може дати ця зброя, залежить не лише від її наявності. "Це добре, що нам обіцяють прогрес в допомозі, яка нам конче потрібна, але військові люди знають, що зброя сама по собі не воює. Треба акцент більше робити не на зброї, а на людях. Потрібна Бойова підготовка. Щоб тією зброєю володіти, потрібно буде витратити час не підготовку персоналу особового складу", - додав він.

Нагадаємо, за підсумками засідання комісії Україна-НАТО міністр оборони Степан Полторак заявив, що альянс готовий переглянути питання надання Україні летальної зброї.

Попередній матеріал
Біля Українського дому освятили 10 позашляховиків і вантажівку, які волонтери передали бійцям АТО
Наступний матеріал
У науковому центрі ЗСУ випробували модернізований вертоліт Мі-24
Теги:
Loading...