5 канал

Експерт назвав гідних кандидатів на посаду прем'єр-міністра

Наталія Яресько могла би поставити роботу уряду в правильне русло

Чинний міністр фінансів України Наталія Яресько і спікер Верховної Ради Володимир Гройсман є гідними кандидатами на посаду прем'єр-міністра. Про це в ефірі "5 каналу" в ході телемарафону "Україна понад усе" заявив координатор експертних груп ГІ "Реанімаційний пакет реформ" Вадим Міський.

"Уряду доведеться працювати не тільки з податковою реформою. В них обсяг завдань буде досить великий, і на мій погляд, найважливіше, щоб уряд у максимально швидкі строки запустив інституційні реформи: це завершення реформи поліції, це реформа прокуратури, створення Державного бюро розслідувань, це участь уряду у судовій реформі... На мій погляд, Яресько - така технологічна жінка, яка могла би поставити цю роботу в правильне русло", - сказав він.

Представник громадської ініціативи "Реанімаційний пакет реформ" додав: "Так само, я думаю, це міг зробити і Гройсман, просто питання в тому, що станеться з парламентом і хто займе крісло спікера, якщо Гройсман стане прем'єр-міністром. Хоча, на мій погляд, вони обоє (Яресько і Гройсман - 5.ua) є досить достойними кандидатами на заняття цієї посади".

Міський зауважив, що "Реанімаційний пакет реформ" готовий співпрацювати з будь-яким прем'єром.

"Ми готові співпрацювати з будь-яким міністром, якщо він готовий співпрацювати з нами. Це залежить не від нас, ми завжди відкриті. Це залежить від того, чи прем'єр цього хоче", - сказав він.

Нагадаємо, Яресько прокоментувала чутки про прем'єрство.

Попередній матеріал
У МВФ розповіли, якого саме прогресу чекають від України
Наступний матеріал
У Стамбулі Порошенко зустрівся з Патріархом Варфоломієм - обговорили створення в Україні єдиної помісної православної церкви
Теги:
Loading...

У "БПП" підтвердили інформацію щодо ймовірного призначення Яресько на посаду прем'єра