5.ua

Експерт: Деякі депутати вже викристалізовуються як ідеологи

Деякі народні депутати у Верховній Раді України в своїй діяльності проявляють ідеологічні позиції.

Про це в інтерв'ю "5 каналу" у програмі "Погляд" заявив професор Піттсбурзького університету, співзасновник аналітичної групи VoxUkraine Тимофій Милованов.

"Деякі депутати вже викристалізовуються як ідеологи. Тобто сам парламент не є ідеологічним, але поправки, які ідуть від одних депутатів, вони суттєво економічно ліві: наприклад, підтримати профсоюзи, ну дійсно більш такі соціалістичні. А є поправки, які більш капіталістичні – вони праві. Вони кажуть прописати, що поліція не має монополії на охорону, наприклад, щоб не можна було інтерпретувати закон по-іншому", - зазначив він.

Утім водночас експерт наголосив, що голосування за поправки до законопроектів в українському парламенті відбуваються не за ідеологічним принципом, вони базуються на тому, чи підтримує закон та чи інша група: "Тобто є люди, які "валять" закон, незалежно від ідеологічності поправок, а є люди, які не "валять". А поправки ідеологічні". 

Нагадаємо, нещодавно експерт Інституту політичної освіти Олександр Солонтай в ефірі "5 каналу" заявив, що позачергові вибори ВР будуть

Повну версію розмови з Тимофієм Миловановим дивіться на сайті 5.ua в розділі ІНТЕРВ'Ю

Попередній матеріал
Россільгоспнагляд поскаржився на неможливість вияснити походження білоруської папаї
Наступний матеріал
Одеський суд не взяв під варту комбата, який підозрюється в отриманні 1,1 млн грн хабара
Теги:
Loading...