svoboda.org.ua

Екс-міністр Швайка розповів, звідки у нього Harley-Davidson

  Колишній міністр аграрної політики, член ВО "Свобода" Ігор Швайка пояснив, що гроші на мотоцикл Harley-Davidson йому подарував колишній народний депутат Олександр Мирний.

  Про це він сказав на прес-конференції середу, 5 серпня, передає "Укрінформ".  

  "Мотоцикл Harley-Davidson червоного кольору 2013 року був придбаний 8 липня 2014 року за гроші, які я отримав у подарунок на день народження від свого побратима Олександра Мирного. Подарунок мені був зроблений з огляду на те, що у грудні 2013 року мені спалили автомобіль Mitsubishi L 200, і Мирний мені тоді сказав, що закінчимо революцію - і я тобі допоможу придбати нову машину. І згодом мені були подаровані гроші", - пояснив Швайка.

  За словами екс-міністра, Мирний може собі дозволити робити подібні подарунки, бо лише в Харківській області за його рахунок було профінансовано лікування дітей більш як на 2 млн гривень. "Це для порівняння з ціною подарунка (250 тисяч грн. - ред.) між близькими друзями і вартістю тих благодійних проектів, які він фінансує", - сказав Швайка.

  Він також запевнив, що йому не вручали ніякого повідомлення про підозру, не було жодного виклику, мотоцикл не заарештований.

  Водночас Швайка зауважив, що йому відомо про те, що 10 червня дійсно було відкрито кримінальне провадження начебто за отримання ним хабара.

  "Я думаю, що ця інформація з'явилася через те, що стрімко зростає підтримка населенням "Свободи", і з огляду на місцеві вибори. Ця інформаційна кампанія ведеться не проти Швайки, а проти Всеукраїнського об'єднання "Свобода", щоб посіяти зневіру в очах наших виборців", - припустив екс-міністр.

  Нагадаємо, 3 серпня у ЗМІ з'явилася інформація, що Генпрокуратура відкрила кримінальне провадження з приводу мотоцикла екс-міністра аграрної політики та продовольства Ігоря Швайки.

  Попередній матеріал
  Україна має підтверджуючі документи про те, що начальник Генштабу РФ отримав підозру від СБУ
  Наступний матеріал
  Більше 200 тисяч росіян виступили проти знищення імпортної їжі