dt.ua

Директором центру оцінювання якості освіти призначили Вадима Карандія

  Прем'єр міністр України Арсеній Яценюк підписав розпорядження №1092-р від 21 жовтня 2015 р. про призначення на посаду директора Українського центру оцінювання якості освіти Вадима Карандія.

  Відповідне розпорядження оприлюднене сьогодні на сайті Кабінету міністрів України.

  "Призначити Карандія Вадима Анатолійовича директором Українського центру оцінювання якості освіти", - йдеться у розпорядженні.

  Даному документу передує розпорядження, згідно якого Вадим Карандій був звільнений з посади виконуючого обов'язки УЦОЯО.

  Нагадаємо, 22 липня уряд вирішив відсторонити від виконання своїх обов'язків Ігоря Лікарчука на час розслідування ГПУ. 21 липня у генпрокуратурі заявили, що спільно з МВС і СБУ проводять слідчі дії стосовно керівників УЦОЯО. Про це очільник ГПУ Віктор Шокін повідомив під час брифінгу, зазначивши, що керівництво цього центру зловживало своїм службовим становищем і скоїло низку тяжких злочинів. Першому заступнику директора УЦОЯО Володимиру Виннику було оголошено підозру в скоєнні злочину, суд обрав йому запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

  Лікарчук повторно написав заяву на звільнення після відставки його сина Костянтина з посади заступника голови Державної фіскальної служби.

  Нагадаємо, Кабмін звільнив Ігоря Лікарчука з посади директора УЦОЯО 22 вересня.

  Попередній матеріал
  СБУ затримала три вантажі продуктів для "ДНР"
  Наступний матеріал
  Міноборони: За минулий тиждень статус учасника бойових дій отримали 238 осіб
  Теги:
  Loading...