Два тижні потрібно українській владі, щоб поширити дію Конституції України на всю Донеччину - Жебрівський

Про це в інтерв'ю "5 каналу" заявив Павло Жебрівський, чільник обласної військово-цивільної адміністрації Донеччини. При цьому він зауважив, що спочатку світова спільнота має зупинити дії Росії як країни-агресора.

Також, Жебрівський зауважив, що кількість населення області, яка радикально не погоджується із владою України, насправді не перевищує 10%.

"Якщо наші європейські партнери зупинять агресора - Росію, Путіна, якщо буде перекритий кордон, в тому числі, завдяки миротворчим військам, то я думаю 2 тижні, для того щоб дія Конституції розповсюдилися на всю територію Донецької області", - зауважив голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський.

"Безумовно, є 5-10%, які не готові миритися з українською владою, з українською Конституцією, вони бачать ідола в особі Путіна, але 85-90% - це тих людей, які через 3 місяці будуть згадувати як страшний кошмар те, що відбувалося з ними на протязі більше року", - додав Жебрівський.

Повну версію інтерв’ю з Павлом Жебрівським, головою обласної військово-цивільної адміністрації Донецької області дивіться на "5 каналі" сьогодні о 20:00.

Попередній матеріал
Генпрокурор Єгипту постраждав під час вибуху в Каїрі
Наступний матеріал
Американець створив музичний відеокліп про бої полку "Азов" у Широкиному