fakt.pl

Дуда запропонував Порошенку новий формат мирних переговорів щодо ситуації на Донбасі

  Очільник Польщі Анджей Дуда запропонував Президенту України Петру Порошенку новий формат мирних переговорів щодо ситуації на Донбасі.

  Про це Дуда повідомив 15 серпня Польському радіо. Президент наголосив, що під час телефонної розмови з українським колегою він запропонував, аби в мирних переговорах брали участь найсильніші держави Європи, а також сусіди України, в тому числі Польща.

  Дуда зазначив, що слід почати про це розмовляти, однак попередив, що спочатку він хотів би детально обговорити цю справу під час зустрічі з Порошенком. На цей момент, за словами Дуди, представники обох сторін готують зустріч, на якій глави Польщі та України детальніше обговорять питання, про які йшлося у телефонній розмові.

  Нагадаємо, 14 серпня Порошенко зателефонував до Дуди, привітав його з перемогою на виборах і побажав успіхів у виконанні обов'язків на посаді глави держави. Порошенко також відзначив провідну роль Польщі у підтримці України на шляху європейської та євроатлантичної інтеграції.

  24 липня міністрами оборони трьох країн була підписана угода про початок функціонування українсько-польсько-литовської бригади. Від України до військової частини "ЛитПолУкрбриг" увійде 545 військових, від Литви - близько 350 і від Польщі - до 2 тис. осіб.

  Попередній матеріал
  Під Києвом викрили цех з нелегалами з Китаю, вилучивши партію бурштину вартістю більше $250 тисяч
  Наступний матеріал
  У Кореї біля посольства Японії спалили портрет Сіндзо Абе
  Теги:
  Loading...