president.gov.ua

Дуда: У разі проведення псевдовиборів має бути посилено військово-технічну допомогу Україні

  У рамках 70-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН Президент України Петро Порошенко провів зустріч з Президентом Республіки Польща Анджеєм Дудою.

  Про це повідомляє прес-служба Президента України.

  Глави двох держав обговорили ситуацію на Донбасі. Президент Польщі акцентував увагу на неприпустимості "замороження" конфлікту. Порошенко і Дуда засудили проведення псевдовиборів на окупованих територіях і погодилися, що у разі їх проведення має бути посилено військово-технічну допомогу Україні та посилено санкції проти Росії.

  У ході зустрічі Дуда наголосив, що Польща є й залишатиметься надійним союзником України у відстоюванні суверенітету і територіальної цілісності, у реалізації проєвропейських реформ.

  Президенти України та Польщі також обмінялися думками стосовно актуальних питань двостороннього порядку денного, а також розвитку співробітництва в регіоні Східної Європи, зокрема у форматі "Вишеградська четвірка + Україна" та домовилися про наступну зустріч у цьому форматі. Співрозмовники також домовилися про візит Президента Дуди в Україну в цьому році.

  Нагадаємо, напередодні Президент України Петро Порошенко в Нью-Йорку провів зустріч з Федеральним президентом Республіки Австрія Гайнцем Фішером.

  Попередній матеріал
  Вночі на столичному вокзалі стався вибух: є постраждалі
  Наступний матеріал
  Порошенко: Понад 34 тис. українських "блакитних касок" взяли участь у операціях під егідою ООН
  Теги:
  Loading...