fakt.pl

Дуда привітав український народ і запевнив Президента у підтримці всіх дій, спрямованих на повернення миру

  Польський президент Анджей Дуда привітав український народ із прийдешнім святом і запевнив країну в підтримці з боку Польщі.

  "З нагоди Дня незалежності України прийміть від імені Польського Народу та мого власного найкращі вітання для Вас та Українського народу", – ідеться в привітанні, що адресувалося главі української держави, зазначає сайт Президента.

  Анджей Дуда також запевнив Україну у своїй підтримці: "Спостерігаючи за ситуацією у східних регіонах України з увагою та турботою, запевняю Вас, Пане Президенте, у готовності Республіки Польща до підтримки усіх дій з метою тривалого повернення миру і стабільності на всій території Вашої країни".

  Крім того, польський президент акцентував увагу на європейському шляхові України: "Вірю, що набуття чинності положень Угоди про асоціацію України з Європейським Союзом, у тому числі принципів вільної торгівлі, а також введення у найближчому майбутньому безвізового режиму з Європейським Союзом підтвердять європейський вибір України".

  Він сподівається, що українсько-польські відносини стануть втіленням добросусідства та справжнього стратегічного партнерства: "Вірю в можливість вирішення проблем шляхом двосторонньої співпраці та ведення реального історичного діалогу, що базується на правді та взаємній повазі".

  У привітанні лідер Польщі пообіцяв також підтримувати прагнення України на шляху реформ.

  "Усвідомлюю, як багато зусиль та старань вимагає впровадження системних реформ в ситуації загрози, викликаної військовими діями, та прагну запевнити Вас, Пане Президенте, що Польща буде незмінно підтримувати зусилля України задля зміцнення незалежності і суверенності, а також модернізації і демократизації держави", – додав він. 

  Як повідомляв 5.ua, із 24-річницею Незалежності Україну також привітали президент Сполучених Штатів Америки Барак Обама, голова Китайської Народної Республіки Сі Цзіньпін, президент Франції Франсуа Олланд, а також Папа Римський.

  Попередній матеріал
  На Запоріжжі вивісили український стяг, який видно з тимчасово окупованих територій Донбасу
  Наступний матеріал
  Сьогодні у світі вшановують жертв сталінізму і нацизму
  Теги:
  Loading...