5 канал

Дрік: Половина суддів нинішнього складу КС приймали рішення, які дозволили взяти під контроль всі гілки влади за часів Януковича

Рішення Конституційного Суду повернутися до розгляду закону про очищення влади відбулося "дуже швидко і дуже тихо".

Про це в ефірі "5 каналу" в ході телемарафону "Україна понад усе" заявила голова громадської організації "Громадський люстраційний комітет" Олександра Дрік.

"Маємо на сьогодні той самий склад Конституційного суду, половина з якого в період з 2010 по 2013 роки приймала рішення, які дозволили тоді "Партії регіонів" на чолі з Януковичем фактично взяти під контроль всі гілки влади в Україні, починаючи від законодавчої, виконавчої і судової", - повідомила вона.

За її словами, рішення Конституційного Суду повернутися до розгляду закону про люстрацію відбулося "дуже швидко і дуже тихо".

"І власне те, яким чином зараз Конституційний суд прийняв рішення повернутися до розгляду закону про очищення влади, а це було зроблено дуже швидко, дуже тихо, інформація про те, що він буде розглядатися завтра, була оприлюднена лише вчора ... складається таке враження, що все це робиться спеціально, зараз якраз перед виборами, коли всі пороз'їжджаються, в тому чиcлі, і народні депутати, зокрема, для того, щоби зробити швидко і тихо, і не бути зобов'язаним пояснювати, яким чином це все відбулося", - зауважила Дрік.

Нагадаємо, за словами прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка, нові судді мають бути набрані за принципом формування Нацполіції.

Попередній матеріал
Бойовики почали відведення техніки на півдні Донеччини - Президент
Наступний матеріал
Додатковий імпортний збір скасують із 1 січня 2016 року - Абромавичус
Теги:
Loading...