Тягнибок 5.ua

Допит Тягнибока завершився, наступний заплановано на 14 вересня

  Допит Олега Тягнибока завершився, повторний допит запланований на 14 вересня.

  Допитували його як свідка кривавих сутичок під Верховною Радою 31 серпня. Претензій до слідчого лідер партії "Свобода" не має. Про що з ним говорили у Головному слідчому управлінні МВС - Тягнибок розповідати не захотів, лише сказав, що дав усі свідчення, які у нього просили.

  Натомість заявив, що має намір судитися з Арсеном Аваковим, бо той образив його честь і гідність і відкрито звинуватив у причетності до протистоянь під Радою до завершення слідства. Біля МВС зібралася група підтримки лідера "Свободи" з плакатами проти міністра внутрішніх справ.

  Сутички під стінами  Верховної ради розпочалися 31 серпня після того, як депутати ухвалили у першому читанні зміни до Основного закону в частині децентралізації влади. Один з учасників заворушень жбурнув у нацгвардійців бойову гранату. Як наслідок, троє службовців загинули. Ще півтори сотні людей, правоохоронців та цивільних, зазнали  поранень. У скоєнні теракту підозрюють колишнього бійця батальйону "Січ", активіста ВО Свобода Ігоря Гуменюка, його тримають під вартою.

  Попередній матеріал
  У Києві розробляють нову транспортну систему
  Наступний матеріал
  Український спортсмен став бронзовим призером чемпіонату світу з греко-римської боротьби
  Теги:
  Loading...