мзс україна
5.ua

До середини червня Україна та ЄС вислухають пропозиції Росії щодо імлементації угоди про створення поглибленої зони вільної торгівлі

  Свої пропозиції щодо імлементації угоди про створення поглибленої зони вільної торгівлі між Україною та ЄС Росія має надати до середини червня. Про це йдеться у повідомленні на сайті вітчизняного МЗС.

  Готовність Євросоюзу та України вислухати російське бачення з цього приводу погодили напередодні у Брюсселі під час тристоронніх консультацій. Термін - до кінця наступного тижня.

  Наступні технічні консультації Російської федерації, України та ЄС з питання зони вільної торгівлі відбудуться наприкінці червня.

  Нагадаємо, Україна й Канада ведуть переговори щодо створення зони вільної торгівлі. Про це заявив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк після зустрічі з прем'єр-міністром Канади Стівеном Гарпером у Києві. Глава українського уряду зазначив, що зараз сторони "на хорошій стадії переговорів". 

  "А це інвестиції з Канади в Україну і доступ українських товарів на ринок Канади. Це те, що також обговорювалося сьогодні на переговорах з С.Гарпером", - повідомив Яценюк.

  Попередній матеріал
  У Боснії Папа Римський закликав шукати міжетнічного та міжконфесійного миру
  Наступний матеріал
  Під час мітингів у Німеччині проти політики "Великої сімки" виникли кілька сутичок