5.ua

До порядку денного Верховної Ради внесли останній "безвізовий" закон

  Верховна Рада проголосувала за включення до порядку денного законопроекту щодо заборони дискримінації за будь-якими ознаками.

  Парламент включив до порядку денного "Проект Закону про внесення змін до Кодексу законів про працю України (щодо гармонізації законодавства у сфері запобігання та протидії дискримінації із правом Європейського Союзу)". За відповідне рішення проголосували 228 народних депутатів.

  Законопроект щодо заборони дискримінації за будь-якими ознаками планується ухвалити на поточному пленарному засіданні.

  Зазначимо, що закон №3442 є останнім з пакету лібералізації візового режиму з Європейським Союзом. Сьогодні в парламенті проголосували за п’ять із шести законопроектів, які необхідні для запровадження безвізового режиму. Всі законопроекти ухвалили з першої спроби, проте після тривалих дискусій. 

  Основне обговорення стосувалося законопроекту щодо арешту майна з метою усунення корупційних ризиків під час його застосування. За словами депутатів, правки, які внесли в документ у профільному комітеті - лише погіршують норми Кримінального процесуального кодексу. А це дозволяє корупціонерам повернути арештоване майно.

  Попередній матеріал
  Інженери Airbus не виявили жодних несправностей, які могли б призвести до катастрофи А321
  Наступний матеріал
  Суддя, який вів справу Єфремова, взяв самовідвід
  Теги:
  Loading...