парламент
5.ua

До погоджувальної ради внесуть низку законопроектів про розвиток вугільної галузі - депутат

  Народний депутат від "Опозиційного блоку" Артур Мартовецький поінформував шахтарів, які мітингують під будівлею парламенту, що до погоджувальної ради внесуть низку законопроектів про розвиток вугільної галузі.

  Такі домовленості, з його слів, були погоджені з головою Верховної Ради.

  "Перше - на погоджувальну раду буде внесено низку законопроектів . Це скасування закриття шахт, мораторій на банкрутство підприємств, будуть прийняті або скасовані закони по відсотках шахтарських пенсій і по прогресивному податку на заробітну плату, і, я сподіваюся, буде винесено закон про відставку міністра Демчишина ", - сказав депутат.

  Кілька сотень шахтарів мітингували під Верховною Радою від ранку. Як і напередодні, вони вимагали виплатити їм заборговану зарплату. Скаржилися, що грошей не бачили від січня.  Ще одна  вимога гірників - звільнити міністра вугільної промисловості, скасувати рішення про закриття шахт і загалом реформувати вугільну галузь. 

  Мітингувальники обіцяють затриматися на кілька днів у Києві, допоки їхні вимоги не виконають. Від будівлі Парламенту вони вже пішли до Кабінету Міністрів.

  Попередній матеріал
  В Китаї вважають, що КНДР має 20 ядерних боєголовок
  Наступний матеріал
  На виїзді з окупованої росіянами території Донбасу – багатокілометрова черга
  Теги:

  Під Верховною Радою знову мітингують шахтарі

  Біля Верховної Ради мітингують невідомі в балаклавах

  Ми не допустимо використання шахтарів для вибивання грошей з бюджету – секретар РНБО

  Гримчак: більшість протестуючих в центрі Києва шахтарів - з шахт Ахметова