Полторак
Полторак www.mil.gov.ua

До кінця цього року ЗСУ отримають приблизно 400 одиниць бронетехніки - Полторак

  Незважаючи на перемир'я на Донбасі, Збройні Сили України продовжують готувати техніку і особовий склад.

  Про це заявив у Харкові міністр оборони України Степан Полторак, повідомляє "Укрінформ". "Перемир'я на Донбасі дозволяє нам краще підготувати і особовий склад, і техніку. Передбачити надалі дії терористичних угрупувань дуже важко. Ми цей момент використали для того, щоб підготуватися до зими ... підготувати особовий склад, який сьогодні є і із зони АТО. У нас практично усі полігони забиті особовим складом, де вони проводять навчання", - відзначив міністр.

  За його словами, потрібно готувати потужну армію, "здатну захистити кордони". "Останнім часом зона АТО знаходиться у стабільному стані. Обстрілів небагато, наприклад, учора їх було три, два дні тому взагалі не було. Як правило, це постріли із стрілецької зброї. Перемир'я на фронті в цілому зберігається", - додав глава Міноборони.

  Полторак також повідомив, що до кінця року армія отримає ще близько 400 одиниць бронетехніки: "Це не лише танки, але і модернізована техніка". Він відзначив, що заводи, які працюють на ЗСУ, значно поліпшили свою роботу у порівнянні з минулим роком.

  Нагадаємо, 50 танкістів сьогодні отримали нагороди від міністра оборони.

  Попередній матеріал
  Через три роки в Україні буде "стримуваний" заморожений конфлікт - учасники YES
  Наступний матеріал
  На кордоні з Україною затримали трьох сирійських біженців