Дещиця 5.ua

Дещиця: TVN24 заявив, що трансляцією фільму "Україна: маски революції" дав можливість показати "іншу точку зору"

Польський телеканал TVN24 досить активно і об'єктивно показував події на Майдані і події, пов'язані з російською агресією

Про це в ефірі "5 каналу" в ході телемарафону "Україна понад усе" заявив Надзвичайний і Повноважний посол України в Республіці Польща Андрій Дещиця.

"Для нас всіх було це неприємною несподіванкою, що саме цей канал показав фільм "Україна: маски революції", тому що цей канал досить активно і об'єктивно показував події на Майдані і потім події, пов'язані з російською агресією", - сказав він.

За словами посла, керівництво TVN24 заявило, що трансляцією фільму "Україна: маски революції" надало можливість показати "іншу точку зору".

"Ми отримали у відповідь інформацію про те, що вони (керівництво польського телеканалу TVN24 - 5.ua) абсолютно не хотіли ображати українців, але створили чи дали можливість показати також іншу точку зору", - зазначив Дещиця.

Він також додав: "Для мене як посла і навіть як громадянина України є неприйнятним таке трактування і таке пояснення, тому що можна представляти майданчик для дискусій тоді, коли на цьому майданчику представляється правда - об'єктивна інформація і реальні спогади учасники подій. А коли там з одного боку є правда, а з іншого боку - пропаганда, спеціально зроблена Росією, то тоді це не є майданчик для дискусій".

Нагадаємо, польський телеканал TVN24 продемонстрував неповагу до мільйонів українців, коли видав в ефір фільм "Україна: маски революції". Стрічку назвали брехливою та маніпулятивною, яка ретранслює російську пропаганду.

Попередній матеріал
На Харківщині призупиняють виплати майже 90 тисячам переселенців
Наступний матеріал
Окупанти Криму неефективно розслідують зникнення активістів на півострові - Amnesty International
Теги:
Loading...

Російська пропаганда щоразу використовує роковини трагічних подій на Майдані – філософ

Лозунги про "третій Майдан" підготувала кремлівська пропаганда - Порошенко

Подарунок кремлівській пропаганді: французький Canal+ показав фільм про Майдан попри протести українського посольства

Україна обурилася: В Польщі видали карту Європи, де Крим вказано як територію РФ