фото focus.ua

Дещиця розкрив подробиці "кавової спецоперації" проти окупаційного чиновника з Криму (відео)

Так званого "віце-прем'єра" окупованого Криму Дмитра Полонського у фойє конференції ОБСЄ у Варшаві облив кавою студент з Криму, який таким чином хотів висловити протест.

Так посол України в Польщі Андрій Дещиця прокоментував інцидент, який російські ЗМІ вже охрестили "спецоперацією". Саме йому облитий чиновник окупаційної адміністрації Криму та прокремлівські журналісти приписують "замовлення" цієї акції.

Мотивацію юнака Андрій Дещиця описав так: він хотів таким чином висловити свій протест і презирство до окупаційної влади, і це йому вдалося. "Він молодець, цей хлопець", - зазначив дипломат.

Більше подробиць інциденту посол України з притаманним йому гумором розповів журналісту "5 каналу" Сергію Барбу.

Також Андрій Дещиця прокоментував допис радника голови МВС Антона Геращенка у Facebook про те, що він змусив Полонського ще й заспівати відомий хіт харківських футбольних ультрас про Путіна. "Я це все запланував ще тоді, коли Росія почала агресію в Криму", - іронічно зазначив дипломат.

Тим часом у МЗС і МВС Польщі назвали своє рішення про дозвіл на в'їзд Полонського до країни "помилкою". Виступ кремлівського ставленика на конференції ОБСЄ бойкотувати делегації близько 20 країн Європи, які на знак протесту вийшли із залу.

Попередній матеріал
Росія має перспективу застрягнути в Сирії, її ресурси виснажуватимуться значно швидше – експерт
Наступний матеріал
Росія дуже неохоче починає виконувати Мінські домовленості – Гримчак
Теги:
Loading...