Держсекретар США закликав Росію припинити подвійну гру

  Державний секретар США Джон Керрі закликав Росію припинити подвійну гру та сприяти прогресу в реалізації Мінських домовленостей.

  Він зауважив, що напередодні спілкувався з міністром закордонних справ Росії Сергієм Лавровим та ще раз наголосив на необхідності сісти за стіл переговорів. Керрі заявив, що Вашингтон чекає результативності від роботи і контактної групи, і місії ОБСЄ.

  Натепер, є певний прогрес у домовленостях щодо проведення місцевих виборів на Донбасі, сказав Джон Керрі. Найближчими днями буде видно, чи переговорна тактика себе виправдовує. Але якщо виявиться, що Путін воліє до подвійної гри, перед Сполученими Штатами це може стати великою проблемою.

  "Я дуже чітко пояснив міністру Лаврову, що треба припинити підтримку сепаратистів і сісти за стіл переговорів. Обидві сторони мають поважати Мінські домовленості. Ми й далі будемо тиснути на робочі групи з тим, щоб повністю реалізувати ці угоди. Якщо прогресу не буде - Європа та США разом продовжать дію санкцій. Зараз на словах Росія виступає за мир, але вона продовжує підтримувати сепаратистів", - наголосив державний секретар США Джон Керрі.

  Попередній матеріал
  Константіновський вийшов зі складу фракції "Народного фронту"
  Наступний матеріал
  Урядовці сьогодні обговорять ратифікацію угоди про співробітництво між Кабміном та НАТО