Олександр Черненко 5.ua

Депутати про закон щодо валютних кредитів: Була зроблена величезна помилка

  Депутати збирають підписи, щоб президент заветував проголосований ними напередодні закон про валютні кредити.

  Він дозволяє розраховуватися з боргами за курсом, чинним під час ухвалення угод. Тепер частина депутатів заявила про відкликання свого голосу. Інші натякають на порушення регламенту, мовляв зараховані голоси депутатів, яких не було у сесійній залі.

  "В тих умовах, в яких вчора приймався цей закон, дуже важко було зорієнтуватися. Було шумно, спікер тихо ставив це питання. І це не знімає жодної відповідальності з тих, хто голосував, була зроблена величезна помилка, ми її визнаємо", - нарікає народний депутат від фракції партії "Блок Петра Порошенка" Олександр Черненко.

  "Пропонуємо керівництву парламенту все-таки повернути його на розгляд, оскільки були конкретні помилки, порушення регламенту мали місце, і таким чином всі підстави, в сукупності з відкликанням голосів і помилок у веденні, для того, щоб цей закон ще раз було внесено в зал, і у відповідності до регламенту проголосовано. Якщо цього не буде зроблено, відповідно, остання надія буде лишатися на Президента", - розповів про виходи з незручної ситуації Ігор Луценко, народний депутат від фракції "Батьківщина".

  На ухвалення відповідного закону відреагували у Національному банку України. Там, зокрема, заявили, що реструктуризація валютних кредитів за курсом на дату договору призведе до нових банкрутств фінустанов.

  Попередній матеріал
  На Одещині СБУ упіймала на хабарі у 400 тис. грн в.о. голови райдержадміністрації та селищного голову
  Наступний матеріал
  Суд залишив Нелю Штепу під вартою
  Теги:
  Loading...