Верховна Рада corruptua.org

Депутати не проголосували за включення до порядку денного законопроекту щодо електронного декларування

  Верховна Рада України поки не підтримала включення до порядку денного сесії законопроект №3755 про внесення змін до Закону "Про запобігання корупції" щодо електронного декларування.

  Законопроект необхідний для лібералізації візового режиму з ЄС. Шість спроб проголосувати за включення законопроекту до порядку денного сесії не дали результату - необхідної кількості голосів так і не набралося.

  Спікер ВР Володимир Гройсман закликав керівників фракцій обговорити це питання, після чого пообіцяв знову поставити на голосування проект закону. "Прошу керівників фракцій попрацювати з фракціями, щоб знайти необхідну кількість голосів", - наголосив він.

  Нагадаємо, електронне декларування є однією з вимог запровадження безвізового режиму з Європейським Союзом. У ході голосування за Державний бюджет на 2016 рік запровадження цієї системи було відтерміновано.

  Як повідомляв 5.ua, про появу згаданої правки 4 січня повідомив депутат від БПП і член комітету з питань запобігання корупції Віктор Чумак. За його словами, саме електронне декларування є однією з умов для запровадження безвізового режиму з Євросоюзом. Наступного дня до Верховної Ради внесли законопроект, який скасовує цю правку.

  Попередній матеріал
  У Торез прибули підрозділи бойовиків чисельністю до роти – Тимчук
  Наступний матеріал
  Малайзійські рятувальники шукають зниклий човен із мігрантами

  Завтра ВР може розглянути зміни до держбюджету щодо електронного декларування

  ЄС прокоментував ситуацію з правкою в держбюджет, яка відтерміновує електронне декларування

  У Раді зареєстрували законопроект про скасування правки в бюджеті, яка відтерміновує електронне декларування