5 канал

Депутати хочуть позбавити Нацагентство щодо повернення активів функції управління заарештованим майном - активістка

Зараз на управлінні заарештованим майном наживаються прокурори і слідчі.

Про це в ефірі "5 каналу" в ході телемарафону "Україна понад усе" заявила виконавчий директор громадської організації "Центр протидії корупції" Дар'я Каленюк. 

"Я думаю, стратегія багатьох депутатів і багатьох політичних сил, які ці депутати представляють, була проголосувати за агентство (щодо розшуку та управління активами - 5.ua), ... але позбавити його однієї з фундаментальних функцій: функції управління арештованим майном. Це означає, що фактично немає сенсу створювати це агентство", - сказала вона.

За її словами, зараз на управлінні заарештованим майном наживаються  і прокурори, і слідчі.

"Аргументація про те, що управляти арештованим майном дуже є слабкою, тому що цим майном, а це роблять слідчі прокурори в усіх областях України, це робиться невідомо за якими процедурами, невідомо за якими схемами, і це є досить закрита невідома нікому інформація, на якій, я впевнена, наживаються і прокурори, і слідчі. Тобто це агентство закриє лавочку управління арештованим майном прокурорським і дозволить, створивши реєстр арештованого і конфіскованого майна, контролювати, що в нас в країні хто арештовує, чому арештовує, як це все оцінюється, хто оцінює і що далі відбувається з цим майном", - зауважила Каленюк.

Громадська діячка наголосила: "Зараз на управлінні заарештованого майна просто наживаються, і ті, хто хотів не голосувати, вони сказали, що "ми захищаємо власника майна". А це неправда".

Нагадаємо, Верховній Раді не вдалося проголосувати у другому читанні за створення Нацагентства щодо повернення активів.

Попередній матеріал
Корбан повернувся до Дніпропетровська
Наступний матеріал
Рада побачить проект бюджету на наступний рік після узгодження з МВФ - Яресько
Теги:
Loading...