5 канал

Депутати домовилися, принаймні, про конфігурацію нової парламентської коаліції - Таран

Необхідно, щоб депутати усіх фракцій, які утворюють більшість, мали колективну відповідальність за дії уряду

Демократичні політичні сили домовилися про конфігурацію майбутньої парламентської більшості. Про це в ефірі "5 каналу" в ході телемарафону "Україна понад усе" заявив голова правління Центру соціологічних і політичних досліджень "Соціовимір" Сергій Таран.

"Очевидно, що зараз домовилися, принаймні, про конфігурацію майбутньої парламентської більшості, майбутньої коаліції. І маємо всі шанси, що це будуть фактично ті самі п'ять політичних сил, які були до того ... приблизний формат тих політичних сил, які утворили коаліцію, збережеться", - сказав він.

За словами експерта, небезпека, яка зараз стоїть перед Україною, має переконати депутатів мати спільну відповідальність за дії уряду.

"Хотілося б бачити колективну відповідальність всіх фракцій, які утворюють більшість, за дії уряду. Цього ніколи не було, на превеликий жаль. Але без цього ми матимемо сценарій, який вже бачили... Очевидно, що небезпека, яка зараз стоїть перед країною, має переконати депутатів, що краще цю спільну відповідальність мати", - зазначив Таран.

Нагадаємо, з 29 лютого до 2 березня у Європарламенту тривав "Український тиждень". В ході засідань учасники розглядали звіт екс-президента Європарламенту Пета Кокса щодо розвитку можливостей в Україні. 

Попередній матеріал
Президент призначив нового посла в Іспанії та звільнив посла в Румунії
Наступний матеріал
У Донецьку зняли на відео, як артилерія окупантів веде вогонь просто із центру міста
Теги:
Loading...

Гройсман: більшість демократичних сил у парламенті готові сформувати нову коаліцію і Кабмін

Гройсман закликав коаліцію обговорити вихід із кризи

У нас є 2 тижні на формування коаліції: Брюссель сльозам не вірить - Луценко

Порошенко: За перезавантаження уряду відповідає парламент і парламентська коаліція